Автор:  Пресслужба ДП «Сокирянське лісове господарство»
21.10.2021 09:20

Хай 100-річчями міцнішають кельменецькі дуби

Саме з такими добрими думками та гарним настроєм висаджували тисячі дерев на Кельменеччині у ці дні. Поряд з Ленківцями лісоводи власними силами відновлювали дубовий гай.

Нинішнього тижня долучились до створення лісових насаджень і працівники Кельменецького лісництва Сокирянського держлісгоспу. Активна підготовка до важливої місії була розпочата заздалегідь, відтак лісоводи чекали найсприятливіших погодних умов.

На місці заготівлі промислової деревини працівники лісництва розміряли ділянку відповідно до проєкту, а з допомогою потужної техніки обробили ґрунт перед висадкою, для успішного приживлення, збереження і росту майбутніх лісових насаджень.

Процес посадки «символів величі та могутності» не складний. Натренованими рухами працівники лісової охорони з легкістю робили щілини в землі, в яких оселилися дубочки. До речі, всі сіянці вирощені на власному лісовому розсаднику Кельменецького лісництва.

Після завершення корисної справи на лічильнику сайту «Зелена країна» додалось ще 11 тис. дерев. Однак, це лише початок. Попереду ще тривала, копітка багаторічна праця для того, щоб виростити міцні, могутні дерева. А їх, сторічних, у нас є чимало. Добра традиція наших предків – садити дубові гаї зберігається і примножується силами наших лісівників і їх активних помічників.

Категорія: Зелена країна, Загальні новини