Автор:  Пресслужба ДП «Сокирянське лісове господарство»
11.05.2021 12:03

Як можна нищити таку красу?! (ВІДЕО)

Увагу кожного, хто проїжджав, чи був поруч з територією Іванівецького розсадника концентрували на собі професійно благоустроєні території, їх ландшафтний дизайн та озеленення. Декоративні рослини, вирощені в цьому базисному розсаднику, створили тут зону замилування...

Щороку невтомними руками лісівників оформляються  нові рекреаційні пункти, оновлюються вже існуючі. Кожне з місць відпочинку у лісі приваблює охайністю, неповторністю. Поряд з альтанками та столиками  лісоводи розміщують дитячі майданчики, висаджують декоративні рослини.  Така дбайливість заслуговує шани і подяки. І тому не зрозуміло і вкрай боляче спостерігати, як зроблене з душею та любов’ю,  нищать ті,  для все це створене.

Черговий  кричущий випадок вандалізму стався днями на території рекреаційного пункту, що розміщений вздовж автодороги, поряд з Іванівецьким базовим розсадником. Тут літній чоловік та жінка серед білого дня вирішила прикрасити своє обійстя викраденими декоративними рослинами.

Злочинців зафіксували камери спостереження. Під’їхавши на іномарці, чоловік та жінка спершу оглядають місце відпочинку, озираються навколо, а вже переконавшись, що за ними ніхто не стежить, по-варварськи висмикують рослини з ґрунту і поспішно завантажують їх у свій автомобіль. Загалом крадії-вандали викрали дві ялини голубого кольору та туї. Про вчинення злочину лісівники вже повідомили правоохоронців. Тож уникнути покарання їм не вдасться.

Кажуть, що «героїв» повинні всі знати в обличчя, тож демонструємо відео злочину. 

 

Категорія: Загальні новини