Автор:  Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ
06.05.2021 15:43

Актуальні презенти рідному підприємству зробив Василь ГОНЧАР

Начальник Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Василь ГОНЧАР у цьому році майже кожному структурному підрозділу сприяв в оновленні виробничих процесів, придбанні нових потужностей.

І нині триває  модернізація засобів виробництва лісогосподарських підприємств краю. Сучасні агрегати, що ще виблискують новою фарбою,  отримали сьогодні  структурні підрозділи лісгоспів, роль яких, за словами голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрія БОЛОХОВЦЯ, має посилитись за сучасних умов – лісництва краю – найміцніша ланка галузі.

Перебуваючи з робочим візитом на Сокирянщині, начальник Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Василь ГОНЧАР вручив ключі та номери двох новітніх тракторних причепів, що обладнані засобами самостійного навантаження  водіям Іванівецького та Кельменецького лісництв ДП «Сокирянське лісове господарство».

«Сокирянське лісове господарство», завдяки вмілій і конструктивній організації роботи нинішнього директора підприємства Олександра ЧЕБАНА впевнено утримує пальму лідерства у питаннях впровадження нових форм і засобів господарської діяльності, створення безпечних умов роботи та модернізації засобів виробництва, максимально зменшуючи використання ручної праці. Подібні новаторські агрегати -  на порядок безпечніші, універсальніші та зручніші старих механізмів. Відтак інші господарства краю незабаром також мають використовувати у виробництві аналогічні машини для зменшення  собівартості продукції та   зростання продуктивності, підвищення рентабельності виробництва», - зазначив  начальник Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Василь ГОНЧАР, оглядаючи нову техніку.

Вартість кожного з двох тракторних напівпричепів, що нині придбані ДП «Сокирянське лісове господарство», сягає майже 700 тис. грн. Придбані вони за власні кошти підприємства. Варто додати, що місяцем раніше аналогічний високопрохідний та інноваційний агрегат отримало  Ломачинецьке лісництво лісгоспу, а ще один напівпричеп з маніпулятором був придбаний минулого року.

Категорія: Загальні новини